איך אפשר לעזור לך ?

הוספת הסכמי עבודה

ניווט:

כללי

למערכת EZTIME ממשק חישוב שעות העובדים המתקדם והנוח ביותר בישראל , בעזרת הגדרת הסכמי עבודה , המערכת שלנו תדע לחשב עבורך שעות נוספות לעובדים,חגים,שעות לילה , תקן הפסקות ועוד

ממשק הסכמי עבודה עובד בצורה קלה , שאפשר ליצור כמה הסכמים שרוצים ולאחר מכן לשייך את ההסכם הרלוונטי לעובדים תחת הסכם זה.

לדוגמא אפשר להוסיף “הסכם מנקים” ובלחיצה אחת לשייך להסכם זה את כל המנקים. או לחילופין אני יכול ליצור “הסכם עבור דני” ולשייך הסכם לעובד אחת.

אנו ממליצים להתייעץ עם רואה החשבון שלכם טרם הגדרת ההסכם המתאים,על מנת לא לגרום לטעויות בחישוב השכר.

אנחנו נעבור שלב שלב ונעבור יחד על כל ההגדרות . שימו לב, שלא חובה להגדיר הכל ולכן אם תראו משהו שלא רלוונטי אליכם פשוט לדלג.

יצירת הסכם עבודה

על מנת להוסיף הסכם עבודה חדש, עליך לגשת בתפריט מימין ללשונית הסכמי עבודה, ולאחר מכן ללחוץ “הוסף הסכם עבודה”. 

על מנת לערוך הסכמים קיימים תוכלו לגשת לרשימת הסכמים וללחוץ על העיפרון בהסכם הרצוי . שימו לב! שינוי של הסכם מבצע שינוי רטרואקטיבי !


פעולה ראשונה שעליך לבצע היא להגדיר שם להסכם, אנו ממליצים לתת שם מפורט שיהיה לכם נוח לשייך לדוגמא : “הסכם למשרה מלאה”

הגדרת שעות נוספות

חלק עיקרי בהסכם הינו הגדרת שעות נוספות , על מנת להגדיר שעות נוספות  נגש ללשונית “שעות נוספות” ונבצע זאת כמדרגה של משך הזמן.

לדוגמא : העובד מגיע לעבודה ו8 השעות ו36 דק’ הראשונות שלו הם שעות רגילות ב100% , ולאחר מכן שעתיים הבאות הינם 125% ולאחר מכן שעתיים הבאות הינם 150%. אז אנחנו נבנה זאת כך:

שימו לב, אנחנו מתייחסים ליום עבודה רגיל, אם אנחנו רוצים להגדיר גם יום עבודה מקוצר כלומר שהעובד מקבל חישוב שונה ביום זה נפעיל את האפשרות “החל יום עבודה מקוצר” ונוכל להגדיר יום זה.

הגדרת עבודת לילה

בחלק מהעסקים, קיימות משמרות לילה וישנם במשמרות אלו חישוב שונה עבור מי שעובד בלילה.

בלשונית “שעות נוספות” יש לנו אפשרות להגדיר משמרות לילה שהמערכת תחשב לנו זאת באופן אוטומטי.

ראשית , אנחנו נמלא שעת התחלה למשמרת לילה -כלומר מתי המערכת תתחיל לחשב שעות לילה , ושעת סיום -עד איזה שעה יחשב כשעות לילה.

ונגדיר זאת ע”פ המדרגות הרצויות.

לאחר מכן חשוב להגדיר מה הכמות שעות שהעובד צריך לעבוד במשמרת לילה על מנת לקבל חישוב של משמרת לילה. 

לדוגמא העובד התחיל עבודותו בשעה 17:00 עד שעה 1:00 כלומר הוא השלים 3 שעות במשמרת לילה , האם תרצה להעניק לו חישוב כשעות לילה ?

בדוגמא הנ”ל הגדרנו שאם העובד השלים שעתיים במשמרת לילה , המערכת תחשב לו בתחשיב שעות לילה.

הגדרת שעות שבת

על מנת להגדיר שעות שבת עליך לגשת ללשונית “שבת וחג” . על מנת להגדיר שעות שעות ראשית עליך להגדיר יום התחלה ושעת התחלה ולאחר מכן יום סיום ושעת סיום.

שינוי ימי התחלה משמשים לעובדים מוסלמים ונוצרים שלהם תוכלו להגדיר ימי מנוחה שונים משישי שבת, בדרך כלל מדובר על שבת ראשון.

אנו ממליצים להגדיר את השבת 25 שעות רצופות. כלומר אם הגדרנו שכניסת שבת ביום שישי בשעה 16:00 מומלץ להגדיר שעת סיום בשעה ב17:00. 

מומלץ להתייעץ עם רואה החשבון שלך להגדרה מדויקת.

לאחר מכן , אנו נגדיר את מדרגות החישוב אותם נרצה שהמערכת תחשב לעובדים בשבת. 

לדוגמא אם 8 שעות הראשונות של העובדים הם 150% ולאחר מכן שעתיים הבאות 175% ולאחר מכן שעתיים 200% נגדיר כך:

קיים גם לפניכם 2 פונקציות הבאות:

חשב שעות לילה גם בשבת – אפשרות זאת משלבת את משמרת הלילה עם משמרת שבת לדוגמא במשמרת לילה שלכם עובד מקבל 125% ובמשמרת שבת מקבל 150% אז המערכת תעניק לעובד בשישי

בלילה 175% כלומר תחבר את 2 התעריפים.

החשב שעות נוספות מתחילת משמרת ולא מכניסת שבת – אם תרצו להעניק לעובדים שלכם את חישוב שעות שבת מתחילת המשמרת שלו ולא הזמן שמוגדר כשבת תוכלו לסמן זאת.

לדוגמא הגדרת ששבת מתחילה משעה 16:00 אבל העובד התחיל לעבוד בשעה 12:00 , אז המערכת תתחיל לחשב לו את מדרגת שעות שבת משעה 12:00.

הגדרת שעות בחג

על מנת להגדיר שעות עבודה בחג עליך לגשת ללשונית “שבת וחג” לאחר מכן לבחור רשימת חגים להסכם זה (החגים מסתנכרנים עם חגי החובה במדינה) .

אם תרצה באפשרותך , להגדיר חגים נוספים , קיים מדריך לכך בלושנית הסכמי עבודה.

קיים לך עוד 3 אפשרויות בהם תוכל להשתמש להגדרה זאת:

חשב שעות לילה גם בחג-אם תרצה שהמערכת תחבר לך שעות עבודה בלילה יחד עם חג תוכל לסמן את האפשרות הזאת,לדוגמא אם הגדרת לעובד בלילה 125% ובחג 150% ישולם 175% בלילה חג.

הגדר חג בתעריף מיוחד – באפשרותך להגדיר חגים מסוימים בתעריף שונה ממה שהגדרת, לדוגמא ביום כיפור , ביום בחירות וכו’ תוכל להגדיר ימים אלו עם תעריף מיוחד גבוה יותר.

החל יום עבודה מקוצר בערב חג – אם תרצה שהמערכת תחשב שאופן שונה את העבודה בערב חג תוכל להגדיר זאת ולהגדיר את מדרגות השכר בערב החג.

חשוב לא לשכוח לשמור

שים לב! על מנת לחשב לפי ההסכם ,חובה לשייך את הסכם העבודה לעובדים בסיום לפי המדריך כאן !

 

הסבר בוידאו

רשימת נושאים במדריך
סגירת תפריט
×
×

עגלת קניות

פתח צא'ט
צריך עזרה?
היי,
איך אפשר לעזור לך?