למה סידור העבודה שלכם חייב לעבור לדיגיטלי

למה סידור העבודה שלכם חייב לעבור לדיגיטלי

אם אתם עובדים בשנת 2021 עם סידור עבודה ידני או באקסל כנראה שאתם עדיין מהדור הישן. באמצעות הטכנולוגיה החדשנית תוכלו לזרוק את כל הדפים מהניירת ולעבור לכלי החכם ביותר בעסק שלכם. בואו נלמד למה:)

אם אתם רואים את התמונה מטה והתמונה נראית לכם מוכרת ככל הנראה המאמר הזה בדיוק בשבילכם.
במאמר אנחנו נבין את הסיבות שבגללן אתם חייבים לעבוד למערכת שיבוץ עובדים חכמה.

אז כנראה שהתמונה מעלה עשתה לרובכם הרבה כאב ראש…אז בואו נבין את הסיבות שבגללן חייב לעבור לסידור עבודה דיגיטלי.

1.העובדים מגישים אילוצים – כנראה שכיום העובדים שלכם מעבירים לכם אילוצים באמצעות המייל, וואטסאפ וכנראה שאין לכם כל בקרה או התייחסות אמיתית לאילוצים של העובדים.
באמצעות מערכת סידור עבודה חכמה המערכת תדע באופן אוטומטי  להתייחס לאילוצים של העובדים שלכם, המערכת תדע לבנות את סידור העבודה האופטימלי עבורכם תוך התחשבות באילוצים של העובדים שלכם.
במידה ויש לכם עם אילוצים קבועים לדוגמא “כל ראשון בוקר העובד דני לא יכול לעבוד” המערכת תדע לזכור את האילוצים הקבועים בצורה חכמה. זה מעולה לעובדים סטודנטים, בני נוער, מבוגרים וכו’
בנוסף,תוכלו להגדיר עד מתי העובדים יכולים להגיש לכם את העדפות.

2.הכל אונליין לתמיד – בכל רגע נתון העובדים שלכם חשופים לסידור העבודה , אין דבר כזה שעובד לא ידע על משמרת או לא היה מעודכן. בכל רגע נתון העובדים מעודכנים על כל החלפה / שינוי בצורה אוטומטית ישירות לנייד שלהם!
אין צורך בקבוצות וואטסאפ מיותרות!

3.העובדים יכולים לבקש החלפות/מסירת משמרת – במידה ועובד שלכם לא יכול להגיע הוא יכול בעצמו לחפש לו מחליף או למסור משמרת לעובד אחר ללא כל כאבי ראש לכם! כל שתצטרכו לעשות זה רק לאשר את ההחלפה וזה הכל! העובדים יעדכנו על האישור שלכם בצורה אוטומטית ישירות לנייד.

4.תכנון עלויות – במערכת סידור העבודה תדעו עוד בשלב הכנת סידור העבודה כמה כסף אתם עומדים להוציא על עובדים השבוע. בנוסף תדעו כמה שעות שיבצתם את העובדים שלכם!
במידה ותבחרו גם בשעון נוכחות של איזי טיים תוכלו גם להגדיר סנכרון בין שעון נוכחות לבין השעות בסידור העבודה, כך העובדים שלכם לא יוכלו לנצל שעות יותר מהמכסה שתגדירו!

5.ניהול ימי מחלה/חופשה/מילואים ועוד – כל סוגי הדיווחים תוכלו להזין בתוך המערכת קדימה, וכאשר תגיעו לשלב הכנת הסידור המערכת תדע וגם אתם שהעובדים שלכם לא פנויים לעבוד במשמרת זאת.

6.סידור עבודה אוטומטי – הכלי החכם ביותר שלנו , הכלי שמבוסס בינה מלאכותית, המערכת שלנו תדע ללמוד את הפעולות שלכם ומשבוע לשבוע תדע לייצר לכם את סידור העבודה האופטימלי ביותר עבורכם!
בדרך כלל הכנת סידור העבודה הופכת לתהליך של דקות אחדות!

זה רק הדברים הקטנים של חלק מהיתרונות של מערכת סידור העבודה שלנו.
התחברות למערכת שיבוץ העובדים וקבלו 30 ימי התנסות בחינם!

אנחנו מתחייבים לחסכון כספי כבר מהשבוע הראשון!

לפרטים ושיחת יעוץ חינם התקשרו – 079-999111

 

כתיבת תגובה

סגירת תפריט
×
×

עגלת קניות

פתח צא'ט
צריך עזרה?
היי,
איך אפשר לעזור לך?