טיפים מנצחים להכנת סידור עבודה לעובדים

טיפים מנצחים להכנת סידור עבודה לעובדים

ביקשתם כל כך והחלטנו להכין עבורכם טיפים מנצחים להכנת סידור עבודה !

ישבנו כל המומחים שלנו שמכירים את העסקים מהקטן לגדול ועובדים אתכם יום יום , ומהבנה משמעותית לספר לנו כיצד תוכלו להכין את סידור העבודה שלכם בקלות ולתת לכם את הטיפים הטובים ביותר עבורכם.

אז קחו דף ועט רצוי קפה מפנק ובואו נצא לדרך…

1.לא לחכות לרגע האחרון

אם אתם מחכים לסוף השבוע לקבל מהעובדים שלך את הבקשות שלכם מדובר בהרגל שלא בריא במיוחד, היינו ממליצים לכם לתת להם יום מוגדר מראש שעד היום הזה אפשר להגיש בקשות, וגם לא לשכוח לתזכר להם שהזמן שלהם נגמר, דרך אגב תוכלו להגדיר בקלות את התזכורת באופן אוטומטי בתוך מערכת סידור המשמרות שלנו.

2.תפקידים זה המפתח

לא לשכוח להגדיר במערכת את התפקידים שרשאי לעבוד העובד, הגדרת התפקידים תעשה לכם סדר בבלאגן ובעת הכנת הסידור תדעו בדיוק מה מצבת העובדים שלכם בכל תפקיד, כך תוכלו להתארגן בהתאם.

3.חשבו נכון

אם אתם רואים מצב שהעובדים שלכם פחות משתפים פעולה אתכם, היינו ממליצים לכם להיות קצת מציקים אבל  יחד עם זאת להתחשב בעובדים שלכם, כלומר לא לשבץ דווקא עובד שלא הספיק לשלוח בקשות לתת לו לעבוד במשמרות שאתם יודעים שהוא לא יכול בכלל. עדיף ליישר את ההדורים בדרך נעימה מאשר בשיטת בכוונה.

4.התחילו קצת לפני

במערכת סידור העבודה שלנו תוכלו כבר להתחיל לעבוד על סידור העבודה שלכם עוד לפני המועד שצריך להפיץ אותו, יש לכם אפשרות כבר לפני הפרסום להציג לעובדים שלכם מה אתם מתכננים (טיוטה ) כך בעצם , תוכלו לקבל פידבק עוד לפני הפצת השיבוץ הסופי.

5.השתמשו בממשק הערות

אם יש לכם משמרות שפתאום אתם צריכים יותר עובדים או לחלופין יש שינו בצוות הנדרש, אתם יכולים לעדכן זאת בהערות למשמרות, ואם תרצו גם להציג לעובדים שלכם את הסיבה על מנת שיבינו גם אתכם.

6.השתדלו להיות חברותיים ואנושיים

בסוף צריך לזכור שגם אתם והעובדים שלכם -גוף אחד.  ללא העובדים שלכם כנראה שלא תצליחו במשימה והעסק שלכם לא יתפקד כנדרש, לכן השתדלו לגלות הבנה את גבול האפשר, נסו לשמור על קשר נעים עם העובדים שלכם אך יחד עם זאת היו קשוחים כשצריך.

7.הטכנולוגיה היא הכלי שלכם

כיום בשנת 2020 יש לכם כל כך מה לעשות ובמה לטפל בעסק שלך, לכן השתדלו להרגיל את העובדים שלכם להתנהל מול האפליקציה והרבה פחות מולכם. הראש שלכם טרוד ועמוס ולא תמיד באלכם באמצע היום שהעובד יגיע אליכם ויגיד שלכם ששבוע הבא אח שלו מתחתן. עדיף פשוט שירשום זאת באפליקציה ואתם תדעו על כך בהכנת סידור העבודה !

עד כאן לבנתיים, נתראה במאמר הבא שלנו. 

אם עדיין לא הצטרפתם למערכת סידור העבודה של חברת איזי טיים זה בדיוק הזמן ! אנו מבטיחים לכם חסכון בהרבה זמן וכסף ! לפרטים והצעת מחיר חייגו 079-9991111

 

כתיבת תגובה

סגירת תפריט
×
×

עגלת קניות

פתח צא'ט
צריך עזרה?
היי,
איך אפשר לעזור לך?