איך תעזור אפליקציית שעון נוכחות לעסק שלי?

איך תעזור אפליקציית שעון נוכחות לעסק שלי?

הפעם החלטנו להסביר ולעזור לבעלי עסקים ששואלים את עצמם מה תתן לי אפליקציית שעון נוכחות לעסק.

כיום, אנחנו רגילים לשעון נוכחות ביומטר או כרטיס או פנים שנמצא בבית העסק והעובדים רגילים להחתים דרכו.

אבל , בשנים האחרונות, הכל השתנה ! כל עובד מחזיק טלפון חכם , העובדים נדרשים לעובד מהבית, לגשת לסידורים מחוץ לעסק ובסוף, לא כל העבודה מתנהלת מתוך העסק.

ראשית נתחיל בשאלה של מה תתן לנו אפליקציית שעון נוכחות בעסק?

  1. תקשרות בין העובדים למנהלים

התקשרות שלך עם העובדים שלך תיהיה קלה יותר ולא תצטרך לזכור דברים ומטלות בראש או להתנהל בוואצסאפ מול העובדים שלך. העובדים שלך יוכלו לבקש ימי חופשה / מחלה ישירות מתוך האפליקצייה ובנוסף לצרף אישורי מחלה , הערות והוצאות למשמרת שלהם. כל הדברים שהם צריכים ממך יתרכזו לתוך אפליקצייה שעון נוכחות למערכת אחת !

2.הרגשת נוחות לעובד

העובד לא ירגיש שאתה רודף אחריו לגבי נושא הנוכחות וירגיש שיתוף פעולה מלא איתך, כי בעצם הכל אצלו ביד בכל רגע, העובד ירגיש שאתה דואג לו , ומצפה ממנו להתנהל בצורה מסודרת. ניהול נוכחות בצורה יעילה ושקופה עוזר גם לעובד וגם למעסיק.

3.אונליין מכל מקום בכל רגע

לך , בתור בעל העסק לשלוט את הנתונים בכל רגע ולראות בכל רגע מה קורה בעסק שלך יתן לך הרגשה של שליטה ויאפשר לך לנהל בבטחון את העסק שלך, ולהתפנות לדברים שיותר חשובים בעסק שלך.

4.תזכורות לעובדים

אם אתה דואג שהעובדים שלך ישכחו לדווח נוכחות, בתוך מערכת הנוכחות שלנו אפשר להגדיר לעובדים תזכורת לדיווח נוכחות כך לא תצטרך להציק להם על נושא הנוכחות, המערכת תעשה זאת במקומך.

5. שיחות עם העובדים

לפעמים הודעה אחת שתשלח לעובדים שלך כמו חג שמח 🙂 תעשה את העבודה והעובד ירגיש שבאמת הוא חשוב ולא שוחכים אותו, מתוך מערכת הנוכחות תוכל בלחיצה אחת לשלוח הודעה לכל החברה שלך או לחלקם .

6.ענן ענן ענן

כן, שנת 2020 , הכל קורה בענן אי שם.. כל הדברים שהעובדים שלך ירשמו כמו הערות, ידווחו קמ’ ,דלק וכו’ הכל ירשם בענן עם גיבוי ארוך טווח ! פתאום העובד רוצה לתבוע אותך? בלחיצה אחת אתה מוציא את הראיה שתוציא אותך מהבוץ!

 

האפליקצייה שלנו מלאה בפונקציות ואפשרויות ! תוכל לקרוא על כל האפשרויות השונות שקיימות באפליקצייה שעון נוכחות וגם להתנסות בלחיצה עלי.

 

כתיבת תגובה

סגירת תפריט
×
×

עגלת קניות

פתח צא'ט
צריך עזרה?
היי,
איך אפשר לעזור לך?